May 15 2009

Massimo Polidoro juba on Tallinnas, laupäeval Tartus

Autor: kell 18:41 teemas külaline kirjutab, kohtumised. 11 kommentaari.

Täna hommikul saabud Stockholmist lennukiga Itaalia nn paranormaalsete nähtuste ja võimete uurija Massimo Polidoro. Täna pidas ta loengu Tallinna Ülikoolis ja auditoorium on päris täis. Loenguga jäi rahule ka ülikooli rektor Rein Raud ning illustreerivatest trikkidest said osa ka paljud kohalviibinud.

Täna õhtul on veel afterparty – kell 19:00 Eesti Maja restoranis, Lauteri 1 (tänase Välisministeeriumi, endise EKP peamaja kõrval). Tulge aga julgelt kohale!

Imevõimed kõigile!

Laupäeval kell 14:00 on loeng Tartus TASKU Baeri saalis. Järelpidu algusega kell 18:00 ülikooli kohviku kaminasaalis.

Jaga rõõmu või murega!

11 kommentaari

11 kommentaari loole “Massimo Polidoro juba on Tallinnas, laupäeval Tartus”

 1. andres 15. mai 2009 kell 20:43

  Kas loengule on eelregistreerimine ka või võib sinna lihtsalt sisse jalutada?

 2. Martin Vällik 15. mai 2009 kell 20:45

  Tule aga kohale, ei mingit registreerimist.

 3. Martin Vällik 15. mai 2009 kell 21:42

  TV 3 uudistes näidati meie Massimot Tallinna tänavatel:
  Delfi ja TV 3 seitsmesed uudised

 4. Martin Vällik 15. mai 2009 kell 21:46

  Õhtuleht leidis ka teema üles.

 5. lucid 16. mai 2009 kell 9:34

  ronin kohale

 6. andres 16. mai 2009 kell 9:41

  Vabandust offtopic teema pärast.

  Martin, kas avehelele ei tahaks panna mingit linki või kontaktaadressi info@skeptik.ee voi misiganes emailile sulle asju saata.

  tahtsin saata linki http://www.tarbija24.ee/?id=119496 aga ei leia kusagilt emaili, see mis mul on tuli tagasi gmailist.

 7. Taivo 16. mai 2009 kell 20:29

  Massimo etteaste oli väga tore, ka minust jäi pool pead artikli juures avaldatud fotole. Ja järelpidu oli samuti tore, ainult rahvast oli vähevõitu. Massimo oli väga sõbralik ja vahetu inimene, ei mingit staarihaigust. Ja kui Martin enne küsis, missugused on eestlaste hulgas levinud müüdid, siis sain selgeks, et Massimole pakuvad niisugused asjad tõepoolest huvi.

  Ja mitte ainult. Martin otsis välja, mida Eesti ajakirjandus on temast kirjutanud, ja tõlkis skeptiku saiti, nii et mulle hakkas tunduma, et nad mõlemad olid natuke edevad ja uhked, et Eesti meedia neist nii palju kirjutas.

  Mustkunstnikuna on Massimo samuti väga andekas. Ja oma trikke ei paljasta, vaid kui üks kuulaja lõpuks küsis: «Kuidas te seda teete?», siis vastas Massimo: «Ma arvan, et ma teen seda täitsa hästi.»

  Mulle meeldis, et Massimo üldse alkoholi ei tellinud. On vist karsklane. Kui Eesti majas oleks olnud “Tarhuni”, siis ma oleksin talle ostnud ja vaadanud, kas ta julgeb seda juua. Mõned ei julge, sest keelduvad uskumast, et “Tarhun” ei sisalda alkoholi.

  Martin näitas ka Massimo raamatut Arthur Conan Doyle’i ja Harry Houdini sõprusest, mille ta ise oli eesti keelde tõlkinud (vähemalt selline mulje mulle jäi) ja pärast ostnud poest, kus see oli esialgselt hinnalt 255 krooni 19 krooni peale alla hinnatud. Tõsijutt, mõlemad hinnasildid olid küljes ja Massimo autogramm sees.

  Mõtlesin, et inimestega, kel on nii osavad käed nagu Massimol, ei tohiks selliseid asju juhtuda, aga ometi nägin järelpeol, kuidas ta algul oma mobiiltelefoni otsapidi sousti sisse pillas ja pärast endale jäätist sülle ajas.

  Seda viimast trikki õnnestus mul endal täna korrata ja veelgi efektsemalt, nimelt moosisaia ja heledate pükstega.

 8. dig 16. mai 2009 kell 21:47

  Mustkunstnikuna on Massimo samuti väga andekas. Ja oma trikke ei paljasta, vaid kui üks kuulaja lõpuks küsis: «Kuidas te seda teete?», siis vastas Massimo: «Ma arvan, et ma teen seda täitsa hästi.»

  Tartu versioonis küsis keegi “Kas on võimalik teada, kuidas seda tehakse?” ja Massimo vastas “Jah, on täiesti võimalik teada, kuidas seda tehakse.”.

 9. Erik Puura 17. mai 2009 kell 21:14

  Tänud veel kord, Martin. Lahe oli. Pühendasin Massimole ka blogisissekande
  http://erikpuura.wordpress.com.....dollariga/
  Edu, Erik

 10. Toomas 18. mai 2009 kell 0:04

  Suurepärane üritus oli, aga kahjuks ei jõudnud Eesti Maja restorani.

 11. Vivaldi 20. mai 2009 kell 19:32

  Сорри за оффтоп, кто-нить смотрел ролики на ютьюбе про конец света? Ну, про андронный колайдер Ваще страшно!

Trackback URI | Comments RSS

Lisa kommentaar

Palun tutvu kommenteerimise reeglitega. Kommentaar jääb automaatselt ootele, kui selle nime ja e-kirja aadressiga pole varem kommenteeritud ja/või kommentaar sisaldab rohkem kui 1 lingi. Mõnikord satub kommentaar otse spämmi sekka, kuid pea vastu!

Quicktags: