skeptik.ee uus kujundus

Tegin skeptik.ee-le iluoperatsiooni.
Uueks kujunduseks on teema SeaShore, mille autor on Sadish Balasubramanian.

Peamine erinevus eelmise teemaga Pool on kaks parempoolset küljeveergu senise ühe asemel. Püüdsin säilitada senised värvitoonid, eestindasin olulisemad osad, tõstsin ringi mõned kommentaarid vahva pluginaga Move comments.

Kui märkate mõnd viga (nt on mõni kohalik täpitäht imelikuks läinud, inglisekeelne teade koperdab jalus, kuskil värv nihkes…) või on mõni muu ettepanek, kuidas kenamaks, loetavamaks, mugavamaks teha, siis oleks ju ääretult tore, kui sellest kommentaariruumis teada antaks.

67 Replies to “skeptik.ee uus kujundus”

 1. @Kriku – tegin comments.php failis sellised muudatused:

  * <?php $commentNum = 1; foreach ($comments as $comment) : ?>
  * #<?php echo $commentNum ?>
  * <?php $commentNum++; endforeach; /* end for each comment */ ?>

  Selle tulemusena on iga kommentaari ees number kujul #54, kusjuures nummerdus algab iga loo juures uuesti alates 1-st. Samas link säilitab kommentaari unikaalse numbri, et sellele ikka viidata saaks.

 2. Upgrade –> WP 2.8.6
  Sellega seoses mõni plugin ei hakanud tööle. Asendasin WP Comment Remix pluginaga Comment Toolbar, et jätkuvalt oleksid kommentaaride all lingikesed Vasta ja Tsiteeri.

  Muutsin ära üleval paremas nurgas oleva otsimootori. Otsingut teostab Google ja otsitavaid sõnu otsitakse nii lugudest kui kommentaaridest. Loodetavasti on abiks.

 3. Tsiteeri-link ei tööta.

  Google otsingu puhul on mõistlik arvestada, et uued postitused ei muutu Googletsi leitavaks hetkega, vaid alles siis, kui Google järgmine kord skeptik.ee läbi ämmeldab.

 4. failis wp-includes/default-widgets.php lisasin “Recent_Posts widget class” ossa:

  <li><a href="<?php the_permalink() ?>"><?php if ( get_the_title() ) the_title(); else the_ID(); ?> <font size="1"><?php comments_number(__('(0)'), __('(1)'), __('(%)')); ?></font></a></li>

  Lisatud on see <font> ja </font> vahel olev kood.

  Selle tulemusena on küljeveeru osas “Viimased lood” lugude pealkirjade taga sulgudes näidatud kommentaaride arv.

  WP 2.8 ülesehitus on veidi teistmoodi kui varasemad, seepärast kordan üle.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga