Apr 01 2011

Skeptik.ee ja Vikerkaaresild ühendavad väed

Autor: kell 12:44 teemas ametlik. 13 kommentaari.

Anname ametlikult teada, et peale pikki läbirääkimisi leppisid skeptik.ee ja Vikerkaaresilla juhatused kokku mõlemaid pooli rahuldavas ühinemiskavas.

Ühinemine on tänapäeva muutlikus ja 2012. aasta sündmuste ootusärevuses pea ainuvõimalik jätkusuutlik lahendus. Kui selgub, et tõde maailma ja inimkonna tulevikust on just kanaldajate vahendusel meieni jõudnud, siis on võimalus oma eksistentsi jätkata neil, kes nende tõevahenduse alusel oma elus ka praktilisi muutusi ette võtavad. Kui aga osutub tõeks skeptikute prohvetlik ettekuulutus, et midagi kataklüsmilist ei juhtu, siis saavad Vikerkaaresillaga seotud jõud, väed, energiad, vibratsioonid säilitada mingigi usaldusväärse olemise ka peale väidetuid, kuid mittetoimunud sündmusi peale 2012. aastat.

Ühiseid huvisid on kahel portaalil ka teistes valdkondades — mõlemad käsitlevad oma külgedel paljudele otsiva vaimuga inimestele huvipakkuvaid teateid ja lugusid, näiteks kajastavad mõlemad mitmelaadseid vaimseid otsinguid ja huvitavate inimeste huvitavaid tegevusi. Näiteks hiljuti edastas Vikerkaaresild ülemaailmselt tuntud ja rahva poolt armastatud teadlase Masaru Emoto pöördumise maailma rahvastele seoses Fukushima tuumajaamadega ja palus kõigil inimestel palves andestust paluda ja sealset vett tervendada:

Vesi Fukushima tuumajaamas, meil on kahju, et oleme sind pannud kannatama. Palun andesta meile. Me täname sind, me armastame sind.

Ka skeptik.ee-s on kuulsa teadlaste tegemiste kohta lugemist. Vaatenurk võib küll veidi teine olla, aga janu uute teadmiste, tung ümbritsevast aru saada on see, mis esmapilgul erinevaid vaatenurki iseloomustab ja sellelt ühendavalt baasilt saab edukalt ning inimesi kaasakiskuvalt oma missioone ühinemissünergia toel palju edukamalt edasi arendada.

Ühinemisjärgses tegevuskavas on skeptik.ee esindajate loengud jooga- ja hingamislaagrites, enesemotivatsiooni kursustel, ühisboksiga esinemine Harmoonia päevade (TM) laadi üritustel, praktilisi uurimisokusi arendavad töötoad, raamatute kirjastamine ja muud igapäevaseks kujunevad tegevused. Teadvuse ja teadlikkuse tõstmise ühe üritusena on kavas veel enne 2012 sündmusi läbi viia paraad vikerkaarelipu all.

Viited:

Jaga rõõmu või murega!

13 kommentaari

13 kommentaari loole “Skeptik.ee ja Vikerkaaresild ühendavad väed”

 1. Gunnar K. 01. aprill 2011 kell 13:09

  Ilus! :)

 2. Martin Vällik 01. aprill 2011 kell 13:10

  Ajaühikud moodsaks!

  Uues meetermõõdustikul põhinevas kellaaja määramise süsteemis on põhiühikuks päev. Päeva rahvusvaheline lühend on d (lad k dies).

  Tähtsad uued ajaühikud on päev (d), detsipäev (dd, 1/10 päeva), sentipäev (cd, 1/100 päeva), millipäev (md, 1/1000 päeva), mikropäev (µd, 1/1 000 000 päeva).

  Kellaaega märgitakse sentipäevades sellise täpsusega, nagu vastaval juhul on vajalik. Näiteks keskpäeva (seni kl 12) tuleb edaspidi märkida kl 50. Täpsemalt on näiteks senine kl 12.00 edaspidi kl 50,0.

 3. raido 01. aprill 2011 kell 13:38

  @Martin Vällik:
  See poleks isegi paha mõte, aga harjumisele kuuluks ilmselt üle 0,365 kilopäeva :D

 4. Tonu Eevere 01. aprill 2011 kell 14:37

  Nimed on teil head, aga vaadake mis jalavarjud teil on!?
  Üks vanake suis paljajalu.

 5. Ain 01. aprill 2011 kell 16:12

  Ilmselt on ka FB fännide arv seatud justnimelt ühinemise auks! :)

 6. dig 01. aprill 2011 kell 16:56

  Tonu Eevere ütles:

  Üks vanake suis paljajalu.

  See on sellepärast, et ta võtab parajasti praana-einet.

 7. Ingmar 01. aprill 2011 kell 17:51

  Enrico Fermi olla pidanud mikrosajandi pikkusi loenguid.

 8. Mart K. 01. aprill 2011 kell 23:42

  Päeva- ja teemakohane video, servapidi.

 9. dig 02. aprill 2011 kell 11:58

  Mitte serva vaid raadiust pidi.

 10. Martin Vällik 02. aprill 2011 kell 14:36

  Ajarännakud on tulevikus olemas ja juba ulatuvad tagasi tänapäeva:
  Man arrested at Large Hadron Collider claims he’s from the future

  A would-be saboteur arrested today at the Large Hadron Collider in Switzerland made the bizarre claim that he was from the future.
  […]
  Mr Cole was taken to a secure mental health facility in Geneva but later disappeared from his cell. Police are baffled, but not that bothered.

 11. valdek 04. aprill 2011 kell 0:50

  Põrguti muudab vist lähedalolijad lolliks.
  Detsembri “Tarkade Klubi”-s oli samuti artikkel, kus spekuleeriti ajarännu teemal.

 12. ell 15. aprill 2011 kell 13:20

  Esmakordselt Vikerkaaresilla leheküljele sattudes (aasta-paar tagasi, läbi Skeptiku), mäletan mõtet, et see ei saa olla tõsi. Naljakas mõelda, et olen uskunud tõemeeli inimeste enamvähem-mõistlikkusesse või vähemalt seda, et jaburdamine nii laialt levinud pole.

 13. Ahti 16. aprill 2011 kell 7:27

  Vikerkaaresilla lehekülge külastades tekkis küsimus, et mis vägi paneb inimesi kvantripatseid, matrixsit ja valguse keelt uskuma?Valguse keel tundus eriti jabur. Huvitav kas selle keele kõnelejad ise saavad sellest lalinast aru?
  Inimeste elus peab ikka suur tühimik olema, et lasta sellisel jamal enda üle valitseda.

Trackback URI | Comments RSS

Lisa kommentaar

Palun tutvu kommenteerimise reeglitega. Kommentaar jääb automaatselt ootele, kui selle nime ja e-kirja aadressiga pole varem kommenteeritud ja/või kommentaar sisaldab rohkem kui 1 lingi. Mõnikord satub kommentaar otse spämmi sekka, kuid pea vastu!

Quicktags: